MARKALAMA - İLETİŞİM ÇALIŞMA

YAŞAMSAL ORGANİK

%100 organik, sağlıklı ve hijyenik gıda ürünleriyle yağmur hasatının yapıldığı bereketli topraklarda, eski güzellikleri yaşatmaya devam eden Yaşamsal Organik’in kurumsal kimlik çalışmalarından yaratıcı kampanyalarına kadar iletişimin her alanında yanında olduk.

Markamızın ruhunu ve felsefesini aktaran, sunduğu ürünlerin niteliklerine ilişkin zihinlerde imge yaratan, karakteristik özelliklerine çağrışım yapan ismini ve logosunu, 2016 yılında hedef kitlemizi yakından tanıyarak ve etkili stratejik adımlar atarak yarattık. 

Pazarlama ve iletişim çalışmalarımızın ilk aşamasında organik makarna ürünlerini ön plana çıkararak makarnanın; yemekten ziyade yan ürün olarak verilen, doyurucu olmasıyla bilinen fakat tek başına bir öğün olarak görülmeyen algısını değiştirdik. 

Hazırladığımız ambalaj çalışmaları, yarattığımız yeni iletişim dili, ürünlerin en güzel karelerini yakaladığımız fotoğraf çekimleri, marka hikayesinden ilham alarak ele aldığımız internet sitesi içerikleri, keyifle tasarladığımız katalog çalışması ve daha pek çok basılı uygulamamızla hızlı tüketim çağında dengeleri sağlıkla değiştiren idealist bir marka yarattık.

Yorum Bırakın