Dwt Mandalina'dan

İletişim Öğrencilerine
Vitamin Değerinde BURS
Geleceğin iletişim profesyonellerine destek olmak amacıyla hayata geçirdiğimiz burs programına göstermiş olduğunuz yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederiz.
“BAŞVURULAR BAŞLADI!”
GELECEĞİN İLETİŞİM PROFESYONELLERİNE DESTEK OLMAK AMACIYLA HAYATA GEÇİRDİĞİMİZ BURS PROGRAMIMIZIN BAŞVURU SÜRECİ; 2-6 EKİM TARİHLERİ ARASINDA BAŞLAYACAK OLUP, BAŞVURUSU OLUMLU SONUÇLANAN BURSİYERLERİMİZE İSE 10 EKİM’DE E-MAİL ARACILIĞIYLA GERİ DÖNÜŞ YAPILACAKTIR.

Başvuru kriterlerine uygun olan genç yeteneklerle iletişime geçmek ve onların hikâyesinde küçük de olsa yer edinmek bizim için oldukça önemli.

Yeni çağın William Bill Bernbach’larını, Leo Burnett’lerini, David Ogilvy’lerini, Max Miedinger’larını, Milton Glaser’larını, Eli Acıman’larını yetiştirmek umuduyla çıktığımız bu yolda her sene hedef büyüterek daha çok hayata dokunmaya devam edeceğiz.

Geleceğin iletişim profesyonellerine destek olmak amacıyla hayata geçirdiğimiz burs programına göstermiş olduğunuz katılımdan dolayı teşekkür ederiz.

“Başvurusu olumlu sonuçlanan 10 bursiyerimize 20 Ekim tarihinde e-mail aracılığıyla geri dönüş yaparak; her ayın 20’sinde burs ücretlerinin banka hesaplarına aktarılacağı bilgisini paylaştık.”

Başvuru kriterlerine uygun olan genç yeteneklerle iletişime geçmek ve onların hikâyelerinde küçük de olsa yer edinmek bizim için oldukça önemliydi. Umuyoruz ki, her sene verdiğimiz desteğin kapasitesini artırarak daha çok genç iletişimcinin hayatına dokunmaya devam ederiz, seneye yeniden görüşmek dileğiyle.