ONE DOSE HEALTH

Sağlık hizmet sunumunu dijitalleştirerek online platform üzerinden herkes için eşit ve kolay erişilebilir hale getiren One Dose Health’in iletişim partneriyiz. Teknoloji altyapılı uzaktan sağlık uygulaması geliştirerek sağlık hizmetlerinin dijital yüzü olan One Dose Health için ilk adımımız, logosuna yaptığımız yenilikçi dokunuşlar oldu. One Dose Health’in sahiplendiği değerleri ve vizyonunu taşıyan, marka kimliği ile uyumlu bir forma dönüştürdük.

Yaratıcılığımızı besleyecek güçlü bir iletişim stratejisi oluşturmak için One Dose Health’in varlık nedeninden hedeflerine, kapsamlı hedef kitle analizlerinden marka vaadine uzanan çalışmaları tamamladık. Markamızın benzersizliklerini keşfettiğimiz analizler sonucunda “Sağlıkta Yeni Bir Dünya” çatı sloganını belirledik.

Sosyal medya iletişimine çatı sloganı entegre ettiğimiz çalışmalarla dijital dünyadaki konumunu güçlendirdiğimiz One Dose Health için marka stratejimiz doğrultusunda hedef kitle içgörülerinden ilham aldığımız konseptler yarattık. İletişim tonunu belirlerken hedef kitlenin marka ile bağ kurabilmesini sağlayan içerikler geliştirdik. Dijital sağlık uygulaması olan One Dose Health’i empatik, çözüm odaklı ve güvenilir bir marka konumuna taşıdık.

Markamızın dijital dünyadaki iletişim dilini konvansiyonel çözümlerimizde de başarıyla sürdürüyoruz. Broşürlerden kurumsal sunumlara, dergi ilanlarından fuar çalışmalarına, iç iletişimden sosyal medya planlarına kadar iletişimin her alanında One Dose Health’in yanında yer almaya devam ediyoruz.

Yorum Bırakın