MONTE BIA OKULLARI

Eğitimde özgün metodolojiler ile yeni bir ekol inşa etmeyi hedefleyen kurucularının hayaline ortak olup, iletişimdeki köklü deneyimlerimizle Monte Bia Okulları’nı yarattık. Yaratıcı ekibimizle ilk olarak marka vizyonunu ve yaklaşımını yansıtan isim çalışmasına imza attık. Marka ismi ve çatı sloganı belirlerken eğitimdeki özgünlüğü yansıtmasını hedefledik ve bu idealimizi yaratıcı sürece başarıyla taşıdık.

İsim ve slogan çalışmasına ilham olan dağ metaforunu, logo tasarımında da sürdürerek marka kimliğimizde bütünlük yakaladık. Kurumsal kimlik çalışmalarında ise dağ metaforunun yansımalarını, güçlü renk seçimleri ile belirlediğimiz bir iletişim dili çerçevesinde şekillendirdik. Markamızın kurumsal kimlik tasarımlarında kullandığımız minimalist çizgilerle modern ve yenilikçi yönümüzü açığa çıkardık.

Monte Bia Okulları için iletişimin her alanında benzersiz marka kimliğini vurgulayan tasarımlara hayat verdik. Kurumsal kimlik ögelerinde yarattığımız iletişim dilini tanıtım materyalleri ve promosyonlara da taşıyarak markamızı görünür kıldık.

“Bilgi vadisinin beyaz dağı” söylemi ile yön verdiğimiz markalaşma yolculuğumuzda bir sonraki durağımız, açık hava reklam kampanyaları oldu. Monte Bia Okulları’nı kitlelerle buluştururken kayıt odaklı iletişim stratejisi doğrultusunda dikkat çeken çalışmalarla açık hava mecralarında yer aldık.

Konvansiyonel iletişim çalışmalarımızla eş zamanlı olarak markamızın dijital iletişim sürecine de deneyimli ekibimizin fikirleri ile yön verdik. Hedef kitleyi yakalayan iç görüler ile kurgulanmış sosyal medya içerikleri üreterek kullanıcılar ve marka arasında bağ kurulmasını sağladık. Dijital iletişim kampanyaları ile erişim odaklı adımlar attık ve markamızı hedef kitlesinin karşısına çıkardık.

Bireye özgü öğrenme yaklaşımı ile öğrencilerine kendini gerçekleştirme fırsatı sunan Monte Bia Okulları’nın iletişim partneri olarak biz de marka yolculuğundaki her deneyimi, yaratıcı çalışmalarımızla eşsiz kılmaya devam ediyoruz.

Yorum Bırakın