HERBLOS

Bitkisel kozmetik alanındaki üretim faaliyetlerini %100 organik ve temiz içerik prensibiyle gerçekleştiren; doğanın izlerini, farklı çeşitlilikteki zengin ürün gruplarına taşıyarak kullanıcılarına doğal bir deneyim yaşatmayı hedefleyen Herblos’un iletişim ajansıyız. Markalaşma sürecinin her adımında yanında olduğumuz Herblos için yaratıcı ekibimizle gerçekleştirdiğimiz ilk işimiz; isim ve logo çalışması oldu.

İsim ve logo çalışmasında doğallığı ön plana çıkarma hedefiyle ilerleyen ekibimizin; organik içerikli Herblos ürünleri için ambalaj tasarımındaki ilham kaynağı da doğanın ta kendisiydi. Tasarım, ürünün içeriği kadar doğal olmalıydı. Biz de renk paletimizi oluştururken lavantaların doygun renginden ve ada çayının ıtırlı aromasından esinlendik.

Doğanın saf ve iyileştirici gücünü ürünlerine yansıtan Herblos’un, pazardaki rakiplerinden farklılaşmasını sağlamak için güçlü içgörüler yakaladığımız yaratıcı kampanyalar ile dikkat çekici iletişim çalışmalarına imzamızı attık. Herblos ile marka yolculuğumuza doğal olarak devam ediyoruz.

Yorum Bırakın