ÇİZİMHANE

Evrene farklı bir pencereden bakmayı seven tasarım perspektifi, mimari projelere hayat veren “tasarla-inşa et-yönet” kurgusu, her çizgisinde özgün bir hikayenin izlerini taşıyan projeleri ile gelişmiş mimarlık hizmetleri sunan Çizimhane’nin iletişim ajansıyız.

Kreatif tasarımları ve estetik çizgideki mimari yaklaşımı ile güçlü projelere imzasını atan Çizimhane için marka imajını yansıtan genç ve dinamik bir logo tasarladık. Mimari yapıların ruhunu ve kimliğini tasarlayan farklı bakış açısına sahip markamız için biz de marka kimliğini şeffaflıkla yansıttığımız basılı uygulamalar gerçekleştirdik. Katalog tasarımında markamızın dinamik kimliğini öne çıkardığımız yeni nesil bir görsel dil oluşturduk.

Çizimhane’nin dijital dünyadaki yansıması olan sosyal medya iletişimini, mimari dinamikleri içinde taşıyan bir çerçevede şekillendirdik. Markamızın kurumsal çizgisi ve vizyonu ile uyumlu tasarımlarımızı, aktüel içeriklerle bütünleştirdik. Çizimhane’nin ilham verici, özgün ve bilgili duruşunu, sosyal medya iletişim konseptinde başarıyla işledik.

“Duyarlı, farkında ve sorumlu” marka kimliği ögeleri ile fark yaratan Çizimhane’nin; Hatay’da hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projesinin her aşamasında birlikte iyilik dolu adımlar attık. Çizimhane’nin paydaşları arasında olduğu Hatay Çocuk Koruma, Müdahale, Değerlendirme Hizmet Binası ve Çocuk Evleri Sitesi projesi için “Her çizgi bir hayat!” mottosu ile sosyal sorumluluk kampanyasına yön verdik.

Yorum Bırakın