İLETİŞİM ÇALIŞMASI

SİMİTÇİ DÜNYASI

Türkiye’nin yanı sıra Asya, Avrupa ve MENA ülkelerinde misafirleri tarafından sevilen buluşma noktası olmak hedefiyle yola çıkan, geleneksel kültüre ilişkin derin bilgisini inovasyon kabiliyetiyle birleştiren, fırın ve mutfak kafe konseptini en iyi işleyen markalardan biri olan Simitçi Dünyası’nın 2013 yılından bu yana iletişim partneriyiz. 

Kurumsal kimlik çalışmalarından mağaza ve araç giydirmelerine, menü tasarımlarından şube içi afiş çalışmalarına, franchise kitapçığından ürün kataloglarına, ambalaj tasarımından branda uygulamalarına, dergi-gazete ilanlarından sosyal medya içeriklerine, kurumsal web tasarım desteğinden yurt dışı tanıtım çalışmalarına kadar iletişimin tüm kulvarlarında markamızın yanında olduk.

Veri analitiğinden performans pazarlamasına kadar iletişimin birçok bileşenini iyi derecede özümseyen hızlı, genç ve dinamik ekibimizin yetenekleriyle parlattığımız çalışmalarımızla markamızın tüketicisi ile doğru zamanda doğru yerde bağlantı kurma kabiliyetini geliştirdik.

Ailemize katıldığında 29 bayisi olan markamızı bugün Türkiye’de ve yurt dışında 130’dan fazla bayiye ulaştırdık, başarılı yapılanmamızla büyüme sürecini yönettik. Birlikte Turquailty destek programından yararlandık. Sınırlarını aşan markamızın; Almanya, Hollanda, Umman ve Kanada ülkelerinde yayınlanan iletişim çalışmalarını kültürel kodları iyi okuyarak yarattık.

Özenle ve titizlikle yürüttüğümüz bu sürecin ardından franchising sektöründe kendi ekosistemini yaratan Simitçi Dünyası, alt markaları olan Bistory ve Börek Hattı’nı da ajansımızın yeteneklerine emanet etti. Marka-ajans ilişkilerinin zayıfladığı ve uzun süreli ortaklıkların azaldığı bir dönemde Simitçi Dünyası ile aramızdaki güçlü bağı daima daha ileriye taşıdık.

DWT Mandalina ailesi olarak; markamızın yeni büyüme hedeflerini, girişimlerini, projelerini destekleyerek etkili iş birliğimizi sürdürmeye devam ediyoruz.