MARKALAMA - İLETİŞİM ÇALIŞMASI

SAVRON SMART MEDIA

Teknolojiyi ve yeniliği açık havaya taşıyan, markalara yepyeni alanlarda büyüme, bilinirlik ve rekabet avantajı kazandıran, İzmir’in tüm sokaklarında görünürlüğü yüksek reklam çözümleri üreten Savron Smart Media’nın markalaşma sürecini ve iletişim çalışmalarını yaratıcı ekibimiz yönetti.

Savron Smart Media’nın açık hava reklam uygulamalarını odağımıza alarak tasarladığımız logo çalışmamızda; sağa ve sola doğru uzanan dinamik ve yükselen çizgiler ile insan gözünün mesajı algılarken beyne ilettiği sinyalleri sembolize ettik. Hem markamızın hem de bizim severek kullandığımız bu logo çalışmasının ardından süreci yazar ekibimiz devam ettirdi. Yeni işimiz; markanın vizyonunu, hedeflerini ve faaliyet alanını yansıtan etkili bir motto üretmekti. Onlarca seçenek arasından sıyrılan “Şehrin Gözü Üzerimizde” sloganı, bugün hayata geçirdiğimiz tüm iletişim çalışmalarının temelini oluşturdu.

Markamız için hazırladığımız yaratıcı açık hava iletişim çalışmaları ile şehrin gözünü üstümüze çekerken, sosyal medya mecralarında da markamızın dinamik ve genç ruhunu yansıtan içerik çalışmaları ürettik. Dijital dünyada kimi zaman İzmirlilerin içgörülerini, iletişim dilini, değerlerini ele aldık kimi zaman ise hedef kitlesiyle iletişim problemi yaşayan diğer mecralara laf atarak markamızın güçlü yanlarını ön plana çıkardık.