İLETİŞİM ÇALIŞMASI

RUBI HOTEL

Akdeniz’in kalbinde dünyanın farklı yerlerinden gelen konuklarını yüksek standartlarla ağırlayan Rubi Platinum’un, 2017’de tam hizmet ajansı olduk. Çözüm ortaklığımızın ilk adımında, turizm ve otelcilik sektörüne dair kapsamlı araştırmalar yaptık.

Strateji ekibimizin hazırladığı analizleri hedef kitlenin beklentilerini anlamak için kullandık. Ardından elde ettiğimiz tüm verileri yaratıcı iç görü ile birleştirerek ‘‘Almost Paradise’’ sloganını geliştirdik. Hazırladığımız sloganla hem markamızın sunduğu eşsiz vaadi anlattık hem de hedef kitlenin beklentisine yanıt verdik.

Çözüm ortaklığımızın devamında Rubi Platinum’a yeni bir iletişim dili ve ses tonu belirledik. Belirlediğimiz iletişim dilini hazırladığımız özgün konseptlerde kullanarak hedef kitlemizle bağ kurduk.

Yaratıcılığımız ve yeteneklerimizle markanın tüm yüzünü yeniledik; hazırladığımız katalog, broşürler, web sitesi ve ilanlarla Rubi Platinum’a modern bir marka kimliği kazandırdık. Tüm bunları yaparken markamızı dijital dünyada da yalnız bırakmadık; sosyal medya için hazırladığımız içerikleri ve yeni reklam modellerini kullanarak tüm dünyayı hedefleyen iletişim çalışmalarını yürüttük.