İLETİŞİM ÇALIŞMASI

PARİ PET

Sevimli dostlarımız için online alışveriş platformlarında benzersiz kostümler ve aksesuarlar sunan Pari Pet için hazırladığımız ilan çalışmaları, 2015 yılında reklamcılık dünyasının en yaratıcı işlerinin bulunduğu Lürzer’s Archive’in 5. sayısında yayınlandı.

Pari Pet için tasarladığımız basın ilanlarımızın; “Reklamcılığın kutsal kitabı” olarak anılan, dünyanın en önemli reklamcılık literatürlerinden biri olarak kabul edilen, tüm dünyada 38.000’den fazla reklam ve pazarlama profesyoneli tarafından okunan Lürzer’s Archive’de yer alması hem bizim hem da markamız için unutulmaz başarılardan biriydi.

Daha üretken, daha inovatif, daha kreatif bir yapılanmaya bürünmemiz için bizlere büyük motivasyon kaynağı olan bu gelişmenin ardından yaratıcı çalışmalarımız ile 2016 Kırmızı Bölge Ödülleri’nde; “Basında En İyi Sanat Yönetmeni”, “Basında En İyi İllüstrasyon”, “Basında En İyi Diğer” Kategorisi’nde ödül kazandık.

Markamız için hazırladığımız tüm iletişim çalışmalarında önce hedef kitlemizin gerçek davranışlarını ve gerçek karar verme süreçlerini anlayarak işe başladık, sonrasında isabetli içgörüler üzerine odaklanarak vermek istediğimiz mesajı en özgün en çarpıcı anlatım tarzıyla ifade ettik.