İLETİŞİM ÇALIŞMASI

MEDOVA HASTANESİ

Geniş uzman kadrosu, son teknoloji tıbbi altyapısı ile sağlık hizmetlerinde fark yaratmak için kurulan Medova Hastanesi’nin, 2016 yılından beri çözüm ortağıyız.

Sağlık alanında deneyimli bir ekibin çalışmalarını yürüttüğü Medova Hastanesi için iletişim her alanında hizmet veriyoruz. Peki, Medova Hastanesi için işbirliğimizin başladığı ilk günden bugüne kadar neler yaptık?

Markamızın sağlık alanındaki özgün yüzünü kurumsal kimlik çalışmalarımızla oluşturduk, belirlediğimiz görsel dili hastanenin stratejik amaçlarına hizmet edecek şekilde hazırlanan iletişim dili ile zenginleştirdik. Konvansiyonelde başarı ile yürüttüğümüz iletişim çalışmalarını analizler ve araştırmaların ışığında hazırladığımız dijital iletişim planı ile sosyal medyaya da taşıdık.

Medova Hastanesi’nin daha geniş bir kitleye ulaşması ve kitlesiyle duygusal bağ kurabilmesi için konvansiyonel ve dijital çözümlerin ötesine geçerek; projeler geliştirdik, var olan projelerinse iletişimini kurgulayarak etki alanını genişlettik.

Hayatın her anında hastalarının yanında olan Medova Hastanesi’ni Covid-19 pandemisi sürecinde de yalnız bırakmayarak kriz sürecini başarı ile atlatmasına yardımcı olduk.

Bugün verdiği hizmetle Konya’nın sınırlarını aşarak Türkiye’nin en başarılı sağlık kurumlarından biri olan Medova Hastanesi’nin, tüm iletişim çalışmalarını yürütürken ortak bir gururu paylaşıyoruz.