İLETİŞİM, MARKALAMA

KUTUP ŞİRKERLER GRUBU

Türkiye’nin en büyük teknoloji mağazalarından biri Kutup Şirketler Grubu'nun uzun yıllardır iletişim ajansıyız. 1954’ten bu yana büyümeye devam eden ve Samsung, LG, Bosch, Philips, OPPO, Xiomi, Yatsan-Tempur gibi dünya markaları ile çalışarak ilerleyen Kutup’un marka değerini iletişim çalışmaları ile destekliyor, marka imajını birlikte güçlendiriyoruz.

Markamız İçin Neler Yaptık?
Çözüm ortaklığımızın ilk adımında Kutup’un logusunu yeniledik, teknoloji odaklı şirket grubunu en iyi şekilde ifade eden logo çalışmasının ardından, markanın tüm kurumsal kimlik ögelerini yenileyerek çalışmalarımızı sürdürdük. 30’ya yakın mağazası olan Kutup için belirlediğimiz görsel dili tüm mağazalarda uyguladık.

Kutup Garanti Plus

Kutup Şirket Grubu’nun tüketiciye deneyim ve bilgi birikimini sunan Kutup Garanti Plus markası için de iletişim çözümleri sunduk. Mükemmel müşteri memnuniyetini sağlamak hedefi ile yola çıkan Kutup Garanti Plus için logo tasarımı başta olmak üzere tüm kurumsal kimlik çalışmalarını tamamladık. Markanın yöneticileri ile dirsek teması kurarak tamamladığımız bu keyifli çalışma sürecinin ardından Kutup Garanti Plus için güçlü bir marka imajı yarattık.

BLACK FRIDAYS

Marka- ajans ilişkisini güçlü temellerle kurduğumuz Kutup Şirketler Grubu’nu, dijitalleşme ve yeni pazarlara açılma sürecinde de yalnız bırakmayarak Black Fridays online alışveriş platformu için çalışmalarımızı sürdürdük. Konvansiyonel iletişim çözümlerinden dijital iletişim stratejilerine kadar iletişimin her alanında Kutup Şirketler Grubu’nu desteklerken sektör dinamiklerini ve tüketici beklentilerini daima göz önünde bulundurarak markamızı yönlendirdik. Kutup Şirketler Grubu’na hem geleneksel mecralarda hem de dijital platformlarda da yaratıcı çözümler sunarken markanın ticari hedeflerini gerçekleştirmesini sağladık.

Sayısız yaratıcı çözüm ve başarılı uygulama ile marka değerine katkıda bulunduğumuz Kutup Şirketler Grubu’na hizmet sunarken tasarımların ötesine geçerek stratejik amaçların da gerçekleştirmesini sağlamaya devam ediyoruz.