DOYONA

SÜT EZMESİ

Özel formüllü pişirme tekniği ve katkısız içerikli saf lezzetiyle sağlıklı atıştırmalık anlayışına yeni bir boyut kazandıran Doyona Süt Ezmesi’nin markalaşma süreci için iletişimin her alanına taşıdığımız yaratıcı çözümler ürettik. Yepyeni bir marka yaratma heyecanı ile başladığımız iletişim yolculuğumuzdaki ilk işimiz; dikkat çekiciliği yüksek bir marka ismi bulmak oldu. Bir sonraki adımımızda ise markanın hedef kitlesi ile uyumlu, dinamik yapısını gözler önüne seren bir logo tasarımını hayata geçirdik.

Katkısız ve doğal içerikli tarifini, farklı lezzet çeşitleriyle zenginleştiren Doyona Süt Ezmesi’nin ambalaj tasarımındaki ilham kaynağımız; ürün içeriğini tüm şeffaflığıyla yansıtma fikri oldu. Süt formunu ambalaj tasarımına taşıdığımız çalışmalarda; ürüne vurgu yapan ögeler ve farklı renk gruplarını kullanarak ürün çeşitliliğini yansıttık.

7’den 70’e herkese, sütü sevdirme hayali ile doğan marka hikayesini; web sitesi içeriklerine taşıyarak Doyona Süt Ezmesi’ni, hedef kitlemize samimi bir ses tonuyla anlattık. Benimsediğimiz ses tonunu, sosyal medya iletişimi ve dijital reklam çalışmalarına da yansıtarak yaratıcı içeriklere imza attık.

Doyona Süt Ezmesi’nin doğal içerikli sağlıklı bir atıştırmalık olarak zihinlerde konumlanmasını sağlayan iletişim çalışmalarımızı, etkileşimi yüksek reklam kampanyalarıyla destekleyerek markamızın doğru hedef kitlenin karşısına çıkmasını başardık. Geliştirdiğimiz indirim kampanyalarımızla satış odaklı pazarlama faaliyetlerini destekledik.