MARKALAMA

ARLIGHT

Aydınlatmanın sanatsal yüzünü teknoloji ve tasarımdaki kabiliyetleriyle parlatan, sunduğu zengin çözümlerle ışığın binbir tonunu ve işlevini yansıtan, bugün aydınlatma sektörünün devi Fagerhult şirketinin bünyesinde yer alan Arlight’ın iletişim çalışmalarını 2001’den bu yana yaratıcı ekibimiz yürütüyor.
Peki, bilimin ışığında kalıcı değerler yaratmak idealiyle çalışmalarını sürdüren ArlIght’ın markalaşma yolculuğuna nasıl yön verdik?

Markamızın aydınlatma dünyasındaki özgün, ilham veren, yenilikçi yüzünü sıfırdan tasarladığımız kurumsal kimlik çalışmalarımızla oluşturduk. Markalama materyallerinin saf malzemesi olan renklerin ve yazı karakterlerinin anatomik, sınıfsal, biçimsel ve içeriksel özellikleri konusunda derin bilgi birikimine sahip olan tasarım ekibimizle bir simgeden çok daha fazlasını içinde barındıran ve bugünün dünyasına göre tasarlanan bir logo yaratarak markamızın kimliğini modernize ettik.

Hedef kitlesinin hislerine dokunan yaratıcı kampanyalardan amaç ve anlam taşıyan sosyal medya paylaşımlarına, kurum kültürünü paydaşlarına aktaran basılı uygulamalardan değerlerini sergilediği fuar çalışmalarına kadar iletişimin tüm aşamalarında yanında olduğumuz Arlight için hazırladığımız etkili işlerle markamıza büyüme ivmesi kazandırırken biz de durmadan geliştirdiğimiz portfolyomuza yeni başarılar ekledik.

Tüm bunların yanı sıra marka iletişiminde geleceğin trendlerine ışık tutan yaratıcı stratejilerimizin önderliğinde Arlight’ın yenilikçi marka kültürünü özgün çalışmalarımızla destekledik, hedef kitlemizin davranışlarını, motivasyonlarını, içgüdülerini yakından tanıyarak etkili iletişim çözümleri ürettik, yarattığımız reklam dili ile yer aldığımız tüm mecralarda marka farkındalığını oluşturan işlere imza attık.

Bugün aydınlatma trendlerine yön veren güçlü bir kuruluşa dönüşen markamızı, her zaman olduğu gibi yaratıcılığımızla desteklemeye devam ediyoruz.