mamepa
MARKALAMA - İLETİŞİM ÇALIŞMASI
MA&ME&PA

2017’de kurucularının zihinlerindeki benzersiz bir fikir ve ajansımızın bir marka oluşturma konusundaki deneyimi ve heyecanı bir araya gelerek Ma&Me&Pa’yı yarattı. Aileler için kurulan harika bir düş ve çocuklar için tasarlanan bu yeni dünya için ilk olarak markanın nitelik ve vizyonunu anlatan bir isim bulduk.

Bulduğumuz ismi; eğlenceli ve sıcak bir kurumsal kimlik çalışmaları ile tamamladık. Kurumsal kimliğin tüm ögelerini büyük bir keyifle hazırladığımız Ma&Me&Pa’nın attığı her adımda yanında olduk. Kurumsal tanıtım sunumlarından ‘‘Çocukların Artık Bir B Planı Var’’ mesajını verdiğimiz sinema filmlerine, markayı anlatan flyer ve broşür tasarımlarından tüm şehre yayılan açık hava reklamlarına, sosyal medya filmlerinden dijital dünyaya özgü tasarımlara kadar pek çok farklı alanda heyecan verici çalışmalar gerçekleştirdik.

Benzersiz bir aile kulübü olmak ve herkesin keyifli zaman geçirmesini sağlamak isteyen Ma&Me&Pa’nın, hedeflerine ulaşmasını gururla desteklerken ajans portföyümüze de keyifle çalıştığımız bir markayı ekledik.