KNOCKOUT WEAR

Teksas merkezli olarak kurulan ve kırktan fazla markayı bünyesinde barındırarak Amerika Birleşik Devletleri’nde büyümeye devam eden Knockout Wear’ın tam hizmet ajansı DWT Mandalina oldu. Markamızın faaliyet gösterdiği pazarın dinamiklerini iyi analiz ederek medya bütçesini yaratıcı hamleler yaparak yönetiyoruz.

Moda severlere kaliteli, dayanıklı ve zamansız tasarımları sekiz mağazası ile sunan Knockout Wear’ın kurumsal kimlik çalışmalarından mağaza giydirmelerine, dijital kampanyalarından konvansiyonel mecralardaki ihtiyaçlarına kadar pek çok alandaki iletişim ihtiyaçlarını özenle karşılamaya devam ediyoruz.

Yaratıcılığımızı ve iletişim çözümlerimizi farklı kıtalara taşıdığımız bu keyifli iletişim sürecinde markamızın dijitalin dünyanın vitrininde en iyi formuyla yer almasını sağlıyoruz. Özel gün içeriklerimizden promosyon temelli kampanyalarımıza kadar attığımız her adımda markamızın tavrını ve tarzını ön plana çıkarıyoruz.

İletişimin birçok bileşenini gelişimine entegre eden deneyimli, yetenekli ve dinamik ekibimizin yetenekleriyle parlattığı çalışmalarla markamızın hedef kitlesi ile doğru zamanda doğru yerde bağlantı kurmasına destek oluyoruz.

Deneyimli ekibimizin sunduğu stratejik ve yaratıcı yaklaşımlar sayesinde sektörün konjonktürüne uygun olacak şekilde Knockout Wear’ı farklılaştıracak etkili iletişim çözümlerini hayata geçirmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz.