MARKALAMA

BENNU MOODS

Yoga ve terapi seanslarıyla kişinin bedensel esnekliği, içsel huzuru keşfetmesini sağlayan, özü ile buluşmasına rehberlik eden, deneyimli hocaları ile daha pozitif bir yaşam için aktiviteler geliştiren Bennu Moods ile 2016 yılında proje bazlı çalışmaya başladık.

İlk adımda bu dünyanın öğretilerine, renklerine, felsefesine yabancı olmayan bir ekip oluşturarak markamızın iletişim stratejisini güven, cesaret, pozitif kavramları üzerine kurguladık. Bu kapsamda “Afilli slogan ve dikkat çeken görsel” yaratmaktan öteye geçen iletişim profesyonellerimizle markamızın duruşu ve itibarıyla örtüşen iletişim çalışmaları hazırladık.

Gündelik hayatın sıradanlaşan ve çoğu zaman gönülsüz yapılan rutinlerini odağımıza alarak ürettiğimiz basılı çalışmalarımızla seslendiğimiz kitleye yoga ve terapi seanslarının kişiye kazandırdığı pozitif bakış açısını deneyimlettik.

Bennu Moods’un olanaklarını ve farklılıklarını vurguladığımız özgün çalışmalarımızla marka ve hedef kitle arasında etkili diyalog köprüleri kurduk, daha önce yoga yapmamış potansiyel kitleyi harekete geçirdik, fayda odaklı bir iletişim yaklaşımı gözeterek markamızı diğer yoga stüdyolarından farklılaştırdık.