Kalyon PV’nin Yeni Tam Hizmet Ajansı DWT Mandalina

Ar-Ge dahil ingot, wafer, hücre ve modül üretiminin tamamını tek çatı altında birleştiren, dünyanın ilk ve tek tam entegre güneş paneli üretim merkezi olan, Türkiye’nin sürdürülebilir enerji alanındaki faaliyetlerine değer kazandırmak ve bu alandaki cari açığın kapanmasına katkı sunmak amacıyla inovasyonun, teknolojinin ve Ar-Ge çalışmalarının kusursuz entegrasyonunu sağlayan Kalyon Güneş Teknolojileri Fabrikası, ajans arayışını Dwt Mandalina’yı tercih ederek sonlandırdı. 

Kalyon PV İçin 

Enerjisini Doğru Stratejilerden Alan Etkin İletişim Çalışmaları Hazırlanıyor

Haziran 2021’de özgün ve yenilikçi kurumsal kimlik tasarımlarıyla başlayan süreç entegre ve bütünleşik iletişim çözümleriyle hız kesmeden devam ediyor. Markanın genç ve dinamik ruhunu yansıtan iletişim dili, medya planlamasında yer alan her mecraya özenle taşınıyor, markanın tüm paydaşları ile etkin iletişim kurabilmesi için doğru datalar ve inovatif fikirler esas alınıyor. Tasarlanan her görsel çözümde, yazılan her söylemde, geliştirilen her stratejide Kalyon PV’nin yenilikçi marka kültürüne sadık kalınıyor. 

Geleceği güneşli bir Türkiye için temiz enerji üreten Kalyon PV’nin tam hizmet ajansı Dwt Mandalina, markanın yenilenebilir enerji ekosistemindeki eşsiz konumunu en doğru şekilde yansıtmak için rekabete ve pazara farklı bir pencereden bakmaya gayret gösteriyor.

İletişimde yeni yollar aramayı seven, verilerin ve analizlerin ışığında ilham veren fikirler üreten, güçlü markaların ikonikleşmiş tasarımlarına imza atan Dwt Mandalina’nın deneyimli ekibi, Kalyon PV için yarattığı yeni konumlandırmanın, imajın ve iletişim dilinin rehberliğinde markanın rasyonel büyüme hedeflerine destek olmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yorum Bırakın